Zabieg odmładzający, regenerujący biust


Ujędrnianie
Piersi są symbolem kobiecości. Jędrne i kształtne sprawiają, że kobieta czuje się atrakcyjna i pewna siebie. Wraz z upływem czasu skóra traci swoją jędrność i elastyczność powodując zmianę kształtu piersi. Skóra piersi zaczyna tracić swoją dotychczasową jędrność, elastyczność jak i konsystencję. Dodatkowym czynnikiem działającymi na zmianę w wyglądzie kobiecych piesi jest niewątpliwie ciąża, a co za tym idzie, karmienie piersią czy nadmierny rozrost gruczołu sutkowego.
Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Chcąc zachować ładny biust na długie lata, zwiększyć napięcie skóry, utrzymać jędrność skóry, proponujemy:
1. LASER FRAKCYJNY CO2
Ujędrnianie biustu
Jego działanie prowadzi do powstawania w skórze mikrouszkodzeń, stymulujących tkankę do szybszej i skuteczniejszej regeneracji dzięki zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Skutkiem tych procesów jest poprawa jędrności i gęstości skóry biustu, co automatycznie daje efekt liftingu.
Efekt po zabiegu:
Przeciwwskazania do zabiegu:
Zasady postępowania przed zabiegiem:
Zasady postępowania po zabiegu:
W ciągu 5 dni po zabiegu nie należy brać kąpieli w gorącej wodzie, chodzić do sauny, nie wykonywać ćwiczeń, mogących powodować obfity pot. Przez pierwszy miesiąc po zabiegu i pomiędzy sesjami należy unikać naświetlania światłem słonecznym, a w przypadku ekspozycji na słońce stosować kremy z wysokimi filtrami min. SPF 30.
Zabiegi należy powtarzać, co 2-4 tygodnie (zależnie od części ciała oraz cech indywidualnych). Znaczące wydłużenie lub skrócenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.
Nie opalać się. Bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez 2 tygodnie po zabiegu. Bezwzględnie należy stosować kremy z filtrem SPF min. 30.
Nie wolno stosować:
Przez kilka dni po zabiegu:

2. KARBOKSYTERAPIĘ W POŁĄCZENIU Z MEZOTERAPIĄ IGŁOWĄ
Zabieg - ujędrnianie biustu
KARBOKSYTERAPIA
Terapia ta polega na pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny przez dwutlenek węgla, w efekcie czego możemy ujędrnić i uelastycznić skórę biustu. Zastosowanie pneumatycznego pistoletu umożliwia szybkie i precyzyjne podawanie ściśle określonej dawki CO2. System umożliwia podawanie dwutlenku węgla zarówno śródskórnie jak i podskórnie w całkowicie precyzyjny i bezpieczny sposób.
Efekty terapii:
MEZOTERAPIA IGŁOWA
Zapobieganie obniżaniu się poziomu elastyny w skórze, wzrost poziomu ściągnięcia i reorganizacji włókien kolagenowych biustu, zapobieganie degradacji elastyny i wywołanie miejscowego silnego napięcia skóry biustu.
Efekty terapii:
Efekty ujędrnienia zauważalne są już po pierwszym zabiegu, jednak zależne jest to od faktycznego stanu skóry i indywidualnych predyspozycji. Należy jednak pamiętać, że doskonały rezultat może być zapewniony poprzez pełną kurację oraz utrzymanie wypracowanego efektu.
Zaleca się przeprowadzenie serii od 3 do 6 zabiegów, jednak często efekty naprężenia i zmniejszenia wiotkości skóry widoczne są już po drugim, trzecim zabiegu.
Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii: