System bezinwazyjnej i kompleksowej pielęgnacji skóry


Skuteczne, nieinwazyjne oczyszczenie skóry.
System ten, to połączenie aż czterech technologii w jednym urządzeniu. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu możemy zapewnić indywidualnie dobraną i kompleksową terapię każdej skórze oraz wpływać na skutki uboczne fotostarzenia się skóry. Pozwala w sposób skuteczny a zarazem nieinwazyjny oczyścić skórę, poprawić jej zagęszczenie, nawilżyć oraz wzmocnić witalność. Peeling wodorowy to idealne przygotowanie skóry do innych, bardziej inwazyjnych zabiegów np. laseroterapii.
System zawiera w swoim wyposażeniu:
Terapia wodorowa
Pozwala nam głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Skóra po zabiegu jest świeża, czysta i nawilżona. Dodatkowe właściwości najmniejszego pierwiastka jakim jest wodór wpływają również na spowalnianie procesu starzenia komórkowego oraz działanie na wolne rodniki tlenowe i antyoksydanty.
Wolne rodniki, to reaktywne formy tlenu z niesparowanym elektronem, które reagują z białkami, lipidami i kwasami nukleinowym. Niestabilna budowa wolnych rodników pozwala na łatwe łączenie się z innymi cząsteczkami. Cząsteczka taka dąży do uzyskania brakującego elektronu oraz uzyskania równowagi. Urządzenie wykorzystuje tę właściwość wolnych rodników hydroksylowych, właściwości małej cząsteczki aktywnego wodoru oraz zachodzące proste reakcje pomiędzy nimi: wolne rodniki tlenowe zostają przekształcone w cząsteczki wody. Istotne jest, że proces starzenia się skóry jest niwelowany już na poziomie komórkowym.
Terapia wodorowa to delikatna a zarazem skuteczna metoda, którą możemy zaproponować każdej kobiecie / mężczyźnie.
Terapia wodorowa jest zabiegiem całorocznym i całkowicie bezpiecznym. Mogą z niej korzystać zarówno klienci ze skórami problematycznymi, osoby z delikatną i płytko unaczynioną skórą a także kobiety w ciąży.
Ultradźwięki
Składniki aktywne zawarte w dedykowanych kosmetykach dzięki ultradźwiękom mogą być efektywnie wtłaczane do skóry i nie działają tylko na zewnętrzne warstwy naskórka. W celu zwiększenia penetracji substancji aktywnych generowana jest fala ultradźwiękowa o częstotliwości 1MHz.
Działanie ultradźwięków opiera się na działaniu mechanicznym, termiczny, i chemicznym.
Działanie mechaniczne powoduje mikro masaż tkanek, termiczne działanie prowadzi do przekrwienia i rozpulchnienia a chemiczne powoduje zmiany strukturalne białek w komórkach skóry. Ułatwia to penetrację substancjom leczniczym. Po zabiegu sonoforezy otrzymujemy efekt głębokiego wtłaczania preparatów do skóry.
Elektroporacja
To zabieg, który polega na zastosowaniu mikroprądów, dzięki czemu w skórze wytwarzają się mikropory, przez które mogą swobodnie wnikać składniki aktywne kosmetyków. Indywidualnie dobrane do potrzeb skóry pacjenta preparaty, pomagają uzyskać satysfakcjonujące klienta rezultaty. Wykorzystując zjawisko mikroporacji wraz z odpowiednio skomponowanymi kosmetykami w nanotechnologii możliwie jest wykonanie zabiegów liftingujących, nawilżających, ujędrniających skórę, redukujących zmarszczki oraz poprawiających owal twarzy. Kosmetyki te działają nie tylko naskórkowo ale także na głębokości skóry właściwej.
Głowica do terapii zimnem
Może być wykorzystywana w dwojaki sposób. Po pierwsze stosowana jest w celu zniwelowania odczuwania bólu oraz zmniejszania obrzęku np. po zabiegach inwazyjnych. W zabiegu wykorzystano również wpływ niskiej temperatury na uaktywnienie pracy naczyń krwionośnych oraz opóźnienie procesów starzenia się skóry. Komórki zostają lepiej dotlenione i odżywione. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Idealna metoda stosowana za zakończenie zabiegu liftingującego i poprawiającego owal twarzy.

Zabiegi szczególnie polecane dla:
Przeciwwskazania:
Efekty bezinwazyjnej i kompleksowej pielęgnacji skóry
Efekty zabiegu HydraZone
Już po pierwszym zabiegu można cieszyć się z nawilżonej, dotlenionej oraz odżywionej skóry. Terapia doskonała dla każdego rodzaju skóry, bardzo skuteczna w poprawie ogólnego wyglądu i zdrowia cery, a w szczególności:
Zdecydowana poprawa wyglądu skóry Dogłębne oczyszczanie porów