Terapia przeciw wypadaniu włosów


Powstrzymanie procesu wypadania włosów. Wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych.
Piękne, lśniące i gęste włosy są odwiecznym wyznacznikiem atrakcyjności kobiet i mężczyzn. Dla wzmocnienia, zregenerowania struktury włosa, powstrzymania procesu wypadania włosów, przywrócenia fryzurze bujnego i zdrowego wyglądu, proponujemy rewelacyjną i sprawdzoną terapię przeciw wypadaniu włosów. Mezoterapia igłowa skóry głowy z zastosowaniem ampułki Mesotech Hair System w połączeniu z karboksyterapią głowy.

JAK DZIAŁA MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY?
Jednym z najczęstszych wskazań do wykonania zabiegu mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty, przerzedzenia lub znacznego osłabienia struktury włosów. Efektem działania mezoterapii jest regeneracja, poprawa ukrwienia i odżywienia oraz stymulacja wzrostu włosa.
Prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów.
Poprzez podawanie w skórę głowy Ampułki Mesotech Hair System - koktajlu bogatego w aktywne składniki odżywcze (Minoxidill, Biotyna, Dexpanthenol), witaminy, aminokwasy i mikroelementy i minerały, stosowany w celu przywrócenia witalności i efektywnego odżywienia i regeneracji cebulek włosowych, a także do walki z utratą włosów. Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do wzmocnienia struktury włosów, usprawnione mikrokrążenie zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów.
Wskazania do terapii przeciw wypadaniu włosów:
Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej:
Przeciwdziałąnie procesowi wypadania włosów. Regeneracja cebulek włosowych.
JAK DZIAŁA KARBOKSYTERAPIA GŁOWY?
Terapia dwutlenkiem węgla (nazwana także terapią z „cudownym gazem”), to jedyna metoda, która tak holistycznie wpływa na nasz organizm. Dwutlenek węgla pobudza krążenie, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry.
Karboksyterapia, bo o niej tu mowa, na całym świecie stała się szybko bardzo ważnym narzędziem w walce z podstawowymi problemami pacjentów zgłaszających się do gabinetów medycyny estetycznej. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda doskonale radząca sobie min. łysieniem. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), przy użyciu specjalnego urządzenia. Zabieg ten ma za zadanie usprawnić proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co wpływa na znaczną poprawę ukrwienia skóry. Rozbudowana sieć nowych naczynek dostarcza większej ilości tlenu i substancji odżywczych do każdej komórki skóry głowy, prowadząc bezpośrednio do jej odżywienia, dotlenienia oraz rewitalizacji.
Karboksyterapia - zabiegi.
Z JAKIMI ZABIEGAMI MOŻNA ŁĄCZYĆ KARBOKSYTERAPIĘ?
Karboksyterapię można wykonywać jako samodzielną kurację lub łączyć z wieloma zabiegami medycznymi i kosmetologicznymi. Celem ustalenia optymalnych kuracji zalecamy bezpłatne konsultacje z kosmetologiem. Dla przykładu zabieg karboksyterapii możemy łączyć z mezoterapią igłową.
Po zabiegu:
Przeciwwskazania:
Częstotliwość zabiegów: