Mezoterapia igłowa - silne odmłodzenie, regeneracja skóry


Czym jest mezoterapia?
To metoda wykorzystywana od lat, polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w skórę.

Igły do mezoterapii
Mezoterapia kosmetyczno - estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych przez laboratorium sterylnych koktajli antiaging, poliwitamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialurunowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci.
Mezoterapia kosmetyczno - estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę określonych substancji przy pomocy pistoletu do mezoterapii. W pistolecie do mezoterapii wykorzystuje się mikro iniekcje, których głębokość i ilość wstrzykiwanej substancji są ściśle kontrolowane przez urządzenie.
Istotą mezoterapii jest wykonanie kilku zabiegów w serii (zazwyczaj 5 zabiegów) oraz kilku zabiegów przypominających rocznie.

Co daje mezoterapia? Jakich efektów można się spodziewać?
Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jedynie powiedzieć, ze oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również usunąć cellulit, miejscowo nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową.
Mezoterapia igłowa
W zależności od wykorzystywanego preparatu to jedyna, wspaniała i najbardziej skuteczna metoda:
Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?
Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmladzajacych.
Mezoterapia igłowa - wskazania Stugio Urody Wegi 22/2
Wskazania do wykonania mezoterapii:
Przeciwwskazania do wykonania mezoterapii:
Jak przygotować się do zabiegu mezoterapii?
Kilka dni przed zabiegiem zaleca się wcierać w skórę preparat z witaminą K. Uszczelnia on śródbłonki naczyń krwionośnych, zapobiega krwawieniom wewnętrznym oraz działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy odstawić aspirynę.