Mezoterapia bezigłowa - odzyskanie blasku i witalności skóry


Zabieg mezoterapii bezigłowej - to najnowocześniejszy nieinwazyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Urządzenie do mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. To nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry.
Proponujemy niezwykle efektywny zabieg dla każdego rodzaju skóry z ampułką z czystym kwasem hialuronowym gwarantujący jej świeży wygląd, poprawę napięcia, wygładzenie i witalność. Substancje aktywne wprowadzone są przy pomocy mezoterapii bezigłowej (Hialuronic System).
Obszary działania i efekty

Efekty zabiegu mezoterapii bezigłowej:
Przeciwskazania do stosowania mezoterapii bezigłowej:
Zabieg ten szybko, bezinwazyjnie i bezboleśnie usuwa zmarszczki i odmładza skórę bez ryzyka powikłań związanych z mezoterapią igłową. Efekty widoczne są już po pierwszej serii 4 - 6 zabiegów w zależności od składu koktajlu i częstotliwości aplikacji.
Szczegóły przebiegu oraz harmonogram wizyt jest ustalany na konsultacjach poprzedzających pierwszy zabieg. Jednak najlepsze rezultaty uzyskuje się po przeprowadzeniu pełnej serii 10 zabiegów. Dla podtrzymania zadowalającego efektu zabieg mezoterapii bezigłowej zaleca się powtarzać co 3 miesiące.
Zabiegi mezoterapii