Studio Urody - profesjonalne zabiegi dla ciała i skóry, najnowsze technologie.

Jesteśmy bezpieczni. Wdrożyliśmy procedury sanitarne i organizacyjne. Absolutna nowość! Laser Q - Switch Wizzard to peeling węglowy i usuwanie tatuaży. Sprawdź koniecznie!

Unikatowość Doskonałość Precyzja

Studio Urody - wyjątkowa oferta

Studio Urody powstało z myślą o kobietach i ich potrzebach. Dzięki naszym zabiegom oferujemy piękno i młodość niezależnie od wieku. Dbałość o ciało to wyrażanie szacunku do siebie i otaczającego nas świata, którego częścią jesteśmy.
Nasze Studio Urody charakteryzuje wyjątkowy klimat - spokój, intymność. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i bez pośpiechu, proponujemy profesjonalne zabiegi dla ciała i skóry zgodne z jego potrzebami. Wykonujemy wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak: maska kokonowa, mikrodermabrazja czy mezoterapia, ale również te bardziej inwazyjne, jak np. mezoterapia igłowa.
Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym Studio Urody, które mieści się w Gdańsku Osowej.

Serdecznie zapraszamy!


Serwis www.galland.pl wykorzystuje cookies z włączoną anonimizacją IP (zgodnie z RODO) dla potrzeb Google Analytics. Akceptacja oznacza zgodę na ich zapis na dysku lokalnym i ich wykorzystanie. Brak zgody nie uniemożliwia korzystania z serwisu. Więcej informacji w polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności, zamknij informację.