Laser diodowy - bezbolesna depilacja


Kompaktowy i profesjonalny laser do usuwania owłosienia z niezależnym, zintegrowanym systemem chłodzenia. Urządzenie wykorzystujące najnowsze i najskuteczniejsze technologie w walce z owłosieniem przy jednoczesnym zniwelowaniu odczuć bólowych. Dzięki odpowiedniej długości fali, 808 nm, umożliwia precyzyjne dotarcie do mieszków włosowych w celu ich skutecznego uszkodzenia, w trakcie procesu fototermolizy. Zabieg jest bezpieczny dla tkanek otaczających mieszek włosowy – nie dochodzi do oparzenia, a klient od razu po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć.
Bezbolesna depilacja owłosienia
Stały układ chłodzenia oraz prędkość podawania impulsu regulowana płynnie od 1 do 10 Hz zwiększają szybkość wykonywania zabiegów. Płynne zwiększanie mocy oraz dostosowanie długości impulsu w zakresie od 10 do 300 ms pozwalają na indywidualny dobór parametrów zabiegowych dla każdego pacjenta, co przekłada się na maksymalny poziom bezpieczeństwa.
Wiązka laserowa jest maksymalnie skupiona w jednym punkcie, tak aby zmaksymalizować energię przekazywaną do mieszka włosowego. Przekłada się to na podniesienie temperatury w mieszkach włosowych do poziomu 60-65 stopni Celsjusza.
Zabiegi są proste i szybkie do wykonania. Lekka i poręczna głowica znacznie ułatwia pracę operatorowi. Chłodzona głowica oraz płynna regulacja częstotliwości impulsu sprowadzają ewentualne intensywne odczucia klienta do minimum.
Laserowe usuwanie włosów
Laserowe usuwanie owłosienia