Laser diodowy VERSUS - bezbolesna depilacja


Instytut LestheZone® prezentuje najnowszy doskonały, kompaktowy i profesjonalny laser do usuwania owłosienia z niezależnym, zintegrowanym systemem chłodzenia. Urządzenie wykorzystujące najnowsze i najskuteczniejsze technologie w walce z owłosieniem przy jednoczesnym zniwelowaniu odczuć bólowych. Dzięki odpowiedniej długości fali, 808 nm, umożliwia precyzyjne dotarcie do mieszków włosowych w celu ich skutecznego uszkodzenia, w trakcie procesu fototermolizy. Zabieg jest bezpieczny dla tkanek otaczających mieszek włosowy – nie dochodzi do oparzenia, a klient od razu po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć.
Bezbolesna depilacja owłosienia
Stały układ chłodzenia Cool Up oraz prędkość podawania impulsu regulowana płynnie od 1 do 10 Hz zwiększają szybkość wykonywania zabiegów. Płynne zwiększanie mocy oraz dostosowanie długości impulsu w zakresie od 10 do 300 ms pozwalają na indywidualny dobór parametrów zabiegowych dla każdego pacjenta, co przekłada się na maksymalny poziom bezpieczeństwa.
System Pro Lens to kolejny powód efektywności zabiegowej. Dzięki niemu wiązka laserowa jest maksymalnie skupiona w jednym punkcie, tak aby zmaksymalizować energię przekazywaną do mieszka włosowego. Przekłada się to na podniesienie temperatury w mieszkach włosowych do poziomu 60-65 stopni Celsjusza.
Wielką zaletą urządzenia jest duża powierzchnia kryształu 12 x 12 mm, dzięki czemu zabiegi są proste i szybkie do wykonania. Lekka i poręczna głowica znacznie ułatwia pracę operatorowi. Chłodzona głowica oraz płynna regulacja częstotliwości impulsu sprowadzają ewentualne intensywne odczucia klienta do minimum.
Laserowe usuwanie włosów
Laserowe usuwanie owłosienia
Laser Versus

Więcej informacji (film z YouTube)