Modelowanie sylwetki, zabiegi liftingujące skórę


Modelowanie sylwetki oraz zabiegi silnie liftingujące skórę. To skuteczna technologia wpływająca na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych.
Głębokie struktury skóry właściwej

Podczerwień oraz światło LED o długości fali 690-2500 nm idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek/tkanek. Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

PROCES REGENERACJI
Oddziaływanie na głębokie struktury skóry

ZABIEGI NA TWARZ, SZYJĘ, DEKOLT
Twarz, szyja, dekolt

Celem jest poprawa kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Do tego celu VINCI wykorzystuje swoje technologie, a zwłaszcza faleę radiową, która działa na włókna kolagenowe obkurczając je do pierwotnych rozmiarów. Skóra uzyskuje efekt liftingu, wygładzenie zmarszczek (zwłaszcza kurzych łapek i bruzd nosowo-wargowych), podniesienie opadających policzków i zwisającego podbródka. Masaż próżniowy rolkami wpływa drenująco na skórę i redukuje objawy jej wiotkości. Światło LED i podczerwień działają jak laser biostymulujący na komórki skóry właściwej, pobudzając je do produkcji nowego kolagenu i elastyny.
Efekty zabiegu:
Poprawa kolorytu skóry


ZABIEGI NA CIAŁO
Zabiegi na ciało Zabiegi na skórę ciała

Wysoką skuteczności zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych, promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami.

Efekt finalny:
Ujędrnienie skóry


Przeciwwskazania: Częstotliwość: